Diskusia Diskusia o nových verziách hry

uhe83

Aktívny člen
a len sa Opytam, kedy bude zaradena do hry nova VB????
alebo sanca ziskavat plany na nu??? vse ohladom VB mam prestudovane, a len cakam, kedy bude nejaka zmienka o nej a nejak som to tu este nenasiel...

Vdaka za odpoved :)
 

DeletedUser6191

Hosť
mam konkrétnu otázku na Winyho k aktualizácii 1.111 ako zistím ze sa mi to už zaradilo do hry? teda kde to nájdem? lebo už je 6.10 a malo to byt 5.10 takže len informatívne už to chcem skúsiť a zatiaľ nič... :(
Ďakujem
 

uhe83

Aktívny člen
mam konkrétnu otázku na Winyho k aktualizácii 1.111 ako zistím ze sa mi to už zaradilo do hry? teda kde to nájdem? lebo už je 6.10 a malo to byt 5.10 takže len informatívne už to chcem skúsiť a zatiaľ nič... :(
Ďakujem
skus sa pozriet napriklad do radnice na profil a v uspechoch, ci ostatnych moznostiach by si to uz mal vidiet, tie nove moznosti a vlastne vse..
ak hras na PC, tak to mas automaticky hned,...ak na MT, ci tablete, tak ti pyta aktualizaciu :)
 

DeletedUser6191

Hosť
áno len ja sa pýtam na incidenty keďže viem ze sa to ma zaviesť ale neviem ci už to je alebo není
 

DeletedUser6191

Hosť
nemala byť dnes spustená aj funkcia obchodné ponuky? ako mam to len to nefunguje preco?
 

DeletedUser5683

Hosť
nemala byť dnes spustená aj funkcia obchodné ponuky? ako mam to len to nefunguje preco?
Winy napísal:

PS Ako vidíte, okno "Poslať prílohu" obsahuje aj záložku "Obchodné ponuky" - táto časť vylepšenia bude uvedená do hry neskôr :).

Celé oznámenie nájdete TU.
 

DeletedUser6280

Hosť
Jooguda musím ťa trošku opraviť, incidenty ako aj denná výzva je už nahraná na lokálne verzie, teda aspoň na SK4, ale nejde všetkým hráčom. Podľa toho čo som sa rozprával z hráčmi tak mi to pripadá že to ide len hráčom ktorý nekupujú diamanty, ale možno to je len náhoda. Tak isto som si písal už aj so suportom a ak niekto chce môžem sem nakopírovať odpoveď. A ako dôkaz tu mám PrintScreen z SK4:
wM1CQgR.jpg
 

DeletedUser6191

Hosť
podľa mňa je to nechcene keďže majú to len niaky ľudia proste sa to zaplietlo... A to ze to majú iba ľudia ktorý nekupuju diamanty je somarina. Ale chcem vedeit aké sú tie úlohy je to zaujímavé a teším sa na ten ubdate vážne moc
 

DeletedUser5683

Hosť
Jooguda musím ťa trošku opraviť, incidenty ako aj denná výzva je už nahraná na lokálne verzie, teda aspoň na SK4, ale nejde všetkým hráčom. Podľa toho čo som sa rozprával z hráčmi tak mi to pripadá že to ide len hráčom ktorý nekupujú diamanty, ale možno to je len náhoda. Tak isto som si písal už aj so suportom a ak niekto chce môžem sem nakopírovať odpoveď. A ako dôkaz tu mám PrintScreen z SK4:
wM1CQgR.jpg
Ja som nič netvrdil, len som vás odkázal na vyjadrenia Community Managera Winyho, ktorý sa k Incidentom vyjadril.
 

DeletedUser6280

Hosť
Mirko196sk netvrdím že to majú len ľudia ktorý nekupujú diamanty ale že mi to tak pripadá, lebo zatiaľ čo viem o hráčoch tak to majú zrovna tý. Však skús sa aj ty popýtať susedov alebo priateľov. Poprípade budem rád ak sa aj sem niekto ozve čo má dennú výzvu. Dostal som nové screeny, vraj je to z dnešnej výzvy tak tu máš tie úlohy aj z popisom čo sa tam robí:

Vyberáš si z dvoch truhlíc o čo chceš sútažiť.
24KQUgj.jpg


Dostaneš úlohy ktoré máš splniť:
fcpjU7i.jpg


Za každú splnenú dennú výzvu máš +1bod za nesplnenú -1 ak máš 7 bodov môžeš otvoriť truhlicu vyzývateľa a máš tam tieto odmeny:
HHSaVp2.jpg


PS: Nechcem tu robiť rozbroje, ale mám rád čestnú hru. Beriem to že ak chce niekto výhody tak nech si ich zaplatí - kúpi diamanty, ale zvýhodňovať niektorých hráčov len tak, to sa mi nepáči. Tož môj názor.
 

DeletedUser6280

Hosť
Napíš na Hernú podporu...

Ja som písal, odpoveď totálne o ničom:

Dobrý deň, pojo666,

Neustále pracujeme na vylepšeniach hry a robíme mnoho úprav mierených na zlepšenie celkovej hrateľnosti. Niekedy sa tieto zmeny týkajú dostupnosti niektorých častí hry alebo ich fungovania. To znamená, že niekedy môžu byť v rozličných aspektoch hry malé rozdiely medzi jednotlivými účtami. Tieto rozdiely sú väčšinou krátkodobé a časom sa vyvážia. V tomto prípade sa jedná o rovnakú situáciu.

Ďakujeme za porozumenie!

S pozdravom,
Winy

Community Manager


Upravuje sa to už vyše mesiaca a výsledok žiadny ;)
 

DeletedUser6191

Hosť
pojo666 ano aj ja som za fér hru ale ďakujem že si mi ukázal ako to vyzerá idem sa hneď aj popýtať susedov, priateľov či to majú a vlastne toto môže byť aj náhrada za hľadanie pokladu a je to ozaj pekne spestrenie hry
 
Hore