Diskusia Diskusia o nových verziách hry

uhe83

Aktívny člen
v Novej verzii, nam uz pribudne aj zimny event???
ten ma start 30.11.2017... ( samozrejme podla eng informacii ), tu si pockame na oficialne danie vcas vediet, pred zacatim eventu :)
 

DeletedUser4

Hosť
v Novej verzii, nam uz pribudne aj zimny event???
ten ma start 30.11.2017... ( samozrejme podla eng informacii ), tu si pockame na oficialne danie vcas vediet, pred zacatim eventu :)
Správne, štart udalosti je naplánovaný na 30.11.2017. Všetko bude ohlásené včas :). Napoviem, že pre vás pripravujeme hneď niekoľko súťaží spojených aj so zimnou udalosťou :)
 

DeletedUser5389

Hosť
Kedy sa začne vedenie FoE zaoberať multiúčtami? Celá hra je zaspamovaná multiúčtami a prestáva ma to baviť hrať. Nie je predsa možné, aby hráč, dosiahol úroveň VB 100!!!! To nikoho netrápi? Stačí sa len pozrieť na zoznam hráčov a uvidíte tam mená ako Chlievik Dobrosrdečný 10, Amanda Krásna 4....
 

DeletedUser5954

Hosť
Kedy sa začne vedenie FoE zaoberať multiúčtami? Celá hra je zaspamovaná multiúčtami a prestáva ma to baviť hrať. Nie je predsa možné, aby hráč, dosiahol úroveň VB 100!!!! To nikoho netrápi? Stačí sa len pozrieť na zoznam hráčov a uvidíte tam mená ako Chlievik Dobrosrdečný 10, Amanda Krásna 4....


Je to normálne aj tymôžeš mať VB 100 stačí len makať a rozmýšlať.. Oblúky vracajú body číže ak ti to tahajú oblukári + púredavaš tovar ide to rýchlo
 

DeletedUser6191

Hosť
Kedy sa začne vedenie FoE zaoberať multiúčtami? Celá hra je zaspamovaná multiúčtami a prestáva ma to baviť hrať. Nie je predsa možné, aby hráč, dosiahol úroveň VB 100!!!! To nikoho netrápi? Stačí sa len pozrieť na zoznam hráčov a uvidíte tam mená ako Chlievik Dobr
je to úplně normálne sú tu hráči ktorý hrajú úplne od prvého spustenia hry na sk serveroch. A navise vevidim žiadny dôvod prečo by to teba malo aj trápiť ved predsa to niesu tvoje účty nechaj majiteľov daných účtov na Pokoji. Ani tebe by sa nepáčilo keby ta takto niekto začal riešiť a neprávom obviňovať...
 

DeletedUser5389

Hosť
je to úplně normálne sú tu hráči ktorý hrajú úplne od prvého spustenia hry na sk serveroch. A navise vevidim žiadny dôvod prečo by to teba malo aj trápiť ved predsa to niesu tvoje účty nechaj majiteľov daných účtov na Pokoji. Ani tebe by sa nepáčilo keby ta takto niekto začal riešiť a neprávom obviňovať...
Ja som nemyslel účty na rôznych svetoch, ale multiúčty v rámci jedného, predsa v pravidlách hry je zakotvené, že sú zakázané!!!! Ja sa môžem snažiť ako blázon, keď niekto si sponzoruje FB bodmi jeden účet z ostatných 50 účtov typu Smejko Vznešený 4.... Takých príkladov by sme tu našli viac, len by sa na to muselo vedenie lepšie pozrieť. Samozrejme ak o to má záujem. A keď sa jedná o oblúk, tak ten dáva percentá z odmeny, nie z vložených bodov!!!! Takže pri takom 100 leveli Oblúku to môže byť 90 percent z odmeny.
 

uhe83

Aktívny člen
len ta opravim, pri leveli 100, je to presne 92%
pri lvl 80 mas 90%...
ale so zbytkom ti neodpoviem, je to asi skor take verejne tajomstvo, ze miltiucty funguju..

ja hram s priatelkou a hrame na jednej IP napriklad.. menime tovar, ci BV podla pravidiel, takze na druhej strane keby sa niekto na to pozrie, tak som multak, lebo dv rozne ucty z jednej IP, ale multak som neni, co ti na to poviem...
 

DeletedUser6191

Hosť
Ja som nemyslel účty na rôznych svetoch, ale multiúčty v rámci jedného, predsa v pravidlách hry je zakotvené, že sú zakázané!!!! Ja sa môžem snažiť ako blázon, keď niekto si sponzoruje FB bodmi jeden účet z ostatných 50 účtov typu Smejko Vznešený 4.... Takých príkladov by sme tu našli viac, len by sa na to muselo vedenie lepšie pozrieť. Samozrejme ak o to má záujem. A keď sa jedná o oblúk, tak ten dáva percentá z odmeny, nie z vložených bodov!!!! Takže pri takom 100 leveli Oblúku to môže byť 90 percent z odmeny.
ja ti na to poviem len toto „Nehas čo ťa nepálí" proste sa nestaraj ved načo?
 

DeletedUser5683

Hosť
Kedy sa začne vedenie FoE zaoberať multiúčtami? Celá hra je zaspamovaná multiúčtami a prestáva ma to baviť hrať. Nie je predsa možné, aby hráč, dosiahol úroveň VB 100!!!! To nikoho netrápi? Stačí sa len pozrieť na zoznam hráčov a uvidíte tam mená ako Chlievik Dobrosrdečný 10, Amanda Krásna 4....
Vedenie sa neustále zaoberá podozreniami, ktoré nahlasujú hráči a vyvodzuje postihy, ak sa podozrenia potvrdia. To, že sa o tom nediskutuje na fóre, je z dôvodu, že vedenie postihy nekomentuje a vinníci sa sami od seba nepriznajú...
 

QppZoon

Aktívny člen
Páči sa mi, že zrušili tie kontraproduktívne úlohy :). Ešte keby zrušili tie úlohy typu "10x ukonči 4-hodinovú produkciu vo výrobnej budove" a jej podobné, tak by to bolo super :). Len kvôli tomu musím mať postavené tieto výrobné budovy a tým pádom mi zaberajú zbytočne miesto. Viem si predstaviť, že by som ho využil aj inak.
 

DeletedUser2939

Hosť
vyrobne budovy sa pocitaju aj arena vytazou , voliera , terasova farma ci laboratorium sialeneho vedca atd atd .
 

DeletedUser2939

Hosť
mam 13 takych vseliakych budov , minule som mal 36 x 4 hodinovu vyrobu a pekne som stihal . 5 minutovy vyroba 80 x mas max za hodinu hotovu .
 

QppZoon

Aktívny člen
vyrobne budovy sa pocitaju aj arena vytazou , voliera , terasova farma ci laboratorium sialeneho vedca atd atd .
viem, že sa medzi ne rátajú aj tieto budovy, ale v tých vyrábam hlavne fp... a nevyrobiť ich, tak by som prišiel denne o cca. 40fp... tak preto musím mať postavených kováčov :(
 
Hore