Diskusia Diskusia o nových verziách hry

DeletedUser5138

Hosť
Vylepšenia

  • Mierne sme vylepšili spôsob akým sa zobrazujú a animujú nové úlohy v prehľade úloh
gratulujem, vylepsili ste to k horsiemu, pomalsiemu, cele zle, katastrofa, dalsie privlastky si domyslite
 

DeletedUser6511

Hosť
Nazdarte, po prebehnuti aktualizacie, mi nevie otvorit budovi ani ziadne ikony. Proste, neviem sa nikam dostat. Uz som hru restartoval ako aj tel. Co sa deje?
 

DeletedUser5777

Hosť
Po aktualizácii Dčko nereaguje na dotyk. A nedá sa z neho ani odhlásiť.
 

DeletedUser6369

Hosť
Krása, ani mne to nefunguje.. Asi najlepší čas skončiť :-D
 

DeletedUser6511

Hosť
To sa nikto z adminov neozve!!! Pracujeme na tom, alebo kasleme na vas... Nic, nikto, ze je nejaky problem!! Prosime o strpenie...
 

DeletedUser5777

Hosť
Konečne sa to rozbehlo. Asi pomohlo keď som klikla na mapu.
 

DeletedUser6191

Hosť
sa stazujte niekde inde toto forum ma takeho admina ze ani nevie ze tu je odozva ziadna a hraci trapte sa tato hra je iba horsia a horsia eventy stoja za velke hovno ani to uz nerobim aktualizacie furt len nieco opravuju pritom to viac poseru proste ziadny uzitok
 

Flegmoš

Nový člen
po aktualizácii mi blbne zvuk. zvuky pehráva ako sa tomu zachce. raz áno raz nie. na PC to bolo do poslednej akt. v pohode. teraz je to divné.
 

DeletedUser6507

Hosť
Ktorého idiota napadlo dať biele cislice na biele pozadie v inventari:-\
 

QppZoon

Aktívny člen
Winy, keď už pridávaš nový príspevok s updatmi, tak po si to po sebe aspoň prečítaj, lebo to, čo je napísané v tomto poslednom je úplne na h***o! Vidím to tak, že si skopíroval originálny príspevok z angličtiny a hodil ho do Google prekladača. Samá chyba a nedá sa to čítať! Ďakujem pekne za takýto príspevok, v ktorom musím lúštiť, že čo si tým chcel vlastne napísať. Keď už nemáš čas to prekladať z angličtiny, tak si teda aspoň počkaj, kým uverejnia príspevok tvoji český kolegovia a predlož nám radšej ten. Toto nie je prvý krát, čo som si to všimol. Hrôza a des. Zasa to tu ide dole vodou.
 
Naposledy upravené :

uhe83

Aktívny člen
Caute, po dlhsej dobe som tu a len maly dotaz, neviem ci to robi len mne, ale cim dalej, a dalsie aktualizacie nabiehaju, tak napriklad pr prezerani VB, ci pripisovaniu BV v appke mi toci koleckom dooooost dlho, co nechapem, kusal somm mto aj na mob datach aj na wifi a rovnaky vysledok, telefon pomaly nemam, viac nez slusny , mob data idu na plno a o wifi ani nehovorim... takze neviem ci je to zapricinene nejakou chybou, alebo co...
plus pri niektorych VB by to chcelo posunut popis vlastnosti trochu na lavu stranu.. lebo nie kazda je v oramovanej oblasti
viz obrazok
Screenshot_20180423-011919.png
samozrejme pri niektorych je to este horsie...
vdaka za pripadnu odpoved
 
Hore