Diskusia Diskusia o nových verziách hry

DeletedUser6191

Hosť
len prečo tam je znak iluminativ to je zaujímavé a dosť tajomné prečo sa tak rozhodli ja ich nemám rád asi sa mi nato bude ťažko pozerať
 

DeletedUser6280

Hosť
pojo666 ano aj ja som za fér hru ale ďakujem že si mi ukázal ako to vyzerá idem sa hneď aj popýtať susedov, priateľov či to majú a vlastne toto môže byť aj náhrada za hľadanie pokladu a je to ozaj pekne spestrenie hry

Áno vyzerá to ako pekné spestrenie hry, ale o fér hre sa hovoriť nedá, ja keď som chcel svätyňu tak som v jesennom evente musel kúpiť jablká, kamarát ju má z dennej výzvy za to že tušim minul 10BV a zozbieral x tovaru, čo by som zvládol z prstom v *nose*.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
Oficiálne Incidenty neboli do hry implementované so žiadnou aktualizáciou, preto sa nesnažte vykresľovať ich prítomnosť alebo neprítomnosť ako neférové jednanie vývojárov.
 

DeletedUser6280

Hosť
Oficiálne Incidenty neboli do hry implementované so žiadnou aktualizáciou, preto sa nesnažte vykresľovať ich prítomnosť alebo neprítomnosť ako neférové jednanie vývojárov.

Skôr ako tie oficiálne ma vždy zaujímajú reálne verzie. A ako taký real ti sem môžem upnúť každý deň screenshot z dennej úlohy alebo dáky ten incident.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
Ešte raz opakujem, o neférovosti sa môžeme baviť, až budú Incidenty oficiálne súčasťou niektorej aktualizácie, nešírte na fóre paniku.
 

DeletedUser5683

Hosť
Trošku pozadu? Dobre chápem, že nás chceš na SK fóre urážať? Ja opakujem, že oficiálne ešte Incidenty neboli u nás oznámené Community Managerom a Beta a anglické fórum sledujem i ja.
 

DeletedUser5785

Hosť
Pre rýchlejšie ZAJTRA bude aktualizácia kedže Sk fórum je troška pozadu dávam to sem :)

https://forum.en.forgeofempires.com/index.php?threads/update-to-1-112.34203/#post-231956

Dalšia aktualizácia Incidenty by mala nabehnúť tiež zajtra ak správne čítam.

https://forum.en.forgeofempires.com/index.php?threads/incidents.34201/

Jeyaro14, ale tieto oznamenia sa tykaju vylucne anglickeho serveru. Ked si pozries datumy predchadzajucich updatov zistis, ze boli vzdy v iny den, ako na nasom slovenskom serveri.

Slovenske Forum prinasa hracom vzdy aktualne informacie relevantne pre nas slovensky herny svet :)
 

DeletedUser6191

Hosť
neviem ci to príde zajtra :-? ale verím ze už skoro. Každopádne aj ja sledujem anglické fórum ale toto som si niako nevšimol :-D ale tu to neni pozadu len mŕtve to je všetko. Nikto tu není teda skoro nikto a nech si každý vraví co chce už sa to tu raz riešilo... Ja to vidím tak ze sa tu zúčastňuje len 5 ľudí to je všetko
 

DeletedUser5682

Hosť
Mirko196sk: urcite je tu viac ako obraznych 5 ludi :)
Vela clenov forum sleduje...to, ze nereaguju neznamena, ze tu nie su ;)
 

uhe83

Aktívny člen
neviem ci to príde zajtra :-? ale verím ze už skoro. Každopádne aj ja sledujem anglické fórum ale toto som si niako nevšimol :-D ale tu to neni pozadu len mŕtve to je všetko. Nikto tu není teda skoro nikto a nech si každý vraví co chce už sa to tu raz riešilo... Ja to vidím tak ze sa tu zúčastňuje len 5 ľudí to je všetko
ale hej...
malo ludi tu komunikuje...ale zas vacsina ludi aspon pride a pise problem s hrou...
no to je problem vacsiny foor...
ale tu je velke plus aspon sutaze, ktore su na vybornej urovni :eek:)
 

DeletedUser5683

Hosť
Ďakujeme uhe83 za pochvalu pre súťaže. Na zahraničných fórach si hráči viac uvedomujú fakt, že sú spolutvorcami hernej komunity a komunitného fóra a viac sa zapájajú do debát okolo hier, vytváraní rôznych súťaží a tutoriálov. Proste ich baví vyjadriť svoj názor, ktorý sa neskôr môže prejaviť i v zmene v hre. U nás hráči väčšinou kritizujú zmeny, ku ktorým mali možnosť povedať svoj názor ešte predtým ako nastali. Ale i tak ďakujeme "skalným" hráčom, ktorí na fórum prídu, prečítajú si novinky a zanechajú na fóre svoj názor. A samozrejme účasť v súťažiach je chvályhodná :)
 

uhe83

Aktívny člen
Ďakujeme uhe83 za pochvalu pre súťaže. Na zahraničných fórach si hráči viac uvedomujú fakt, že sú spolutvorcami hernej komunity a komunitného fóra a viac sa zapájajú do debát okolo hier, vytváraní rôznych súťaží a tutoriálov. Proste ich baví vyjadriť svoj názor, ktorý sa neskôr môže prejaviť i v zmene v hre. U nás hráči väčšinou kritizujú zmeny, ku ktorým mali možnosť povedať svoj názor ešte predtým ako nastali. Ale i tak ďakujeme "skalným" hráčom, ktorí na fórum prídu, prečítajú si novinky a zanechajú na fóre svoj názor. A samozrejme účasť v súťažiach je chvályhodná :)

tak ja som tu stae od kedy som sa tu registroval...
vzzdy sa sanzim vyjadrit aspon nazor, ci postreh kde sa co sustne :D
a pochvala je na mieste... lebo kazda sutaz je len pre nas plus a asi pre kazdeho, lebo ozivenie a spestrenie herneho sveta a aj tu na fore to viac ozije a nielen diskusia co komu nejde, alebo kritika.. samozrejme hlasenie chyb je jednou z veci na co sluzi forum, ale je tu aj volna ddebata, ktoru citam pravidelne :)
 

uhe83

Aktívny člen
https://prntscr.com/gzbd13

nemalo ukazovat konkretny tovar???

gzbbkk
 

uhe83

Aktívny člen
oka, takze pri CE to spravilo iba raz, ked som dostal zlatu relikviu a nahodilo mi 200 zlata, inak ked vyzdvihnem ruhlicu, tak nehodi konkretny tovar...
takze mala chybycka :eek:)
 
Hore