Jarná udalosť - Festival čerešňových kvetov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4

Hosť
Tu môžete diskutovať o nadchádzajúcej jarnej udalosti. :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Rado sa stalo, inak táto Jarná udalosť s najväčšou pravdepodobnosťou nahradí Veľkonočnú udalosť.
 

DeletedUser5364

Hosť
čiže velkonočny nebude? :( zasa vylepšenie ktoré sa nepodarilo...velkonočny patril medzi najlepšie eventy a bol zábavný ...tam sa dali aj korunky míňať..sem nedam ani cent, veď to čo pýtaju za tie lupene je nehorázne...iked ten zen garden neni zla novinka ale tie truhlice ? si robia srandu? :eek: už to vidím kolko planikov a bodikov mi napadá zo zlatej :mad:....a budem rád ak zložim celu záhradu ,ak vôbec sa to podarí...:confused:
 

DeletedUser5364

Hosť
som zvedavy ako "vylepšia" letné kasíno...tam uvidím či pustím nejaké prašule do hry...ale je jasne že ho nesmu "vylepšiť" :D:D:D
 

DeletedUser4391

Hosť
Ja si viem predstaviť že tam budes mať v jednom kolese na 2 krát plániky a bude sa hovoriť že takto budeme "napredovať" v hre alebo body :D.. ja iba neviem kde sa ukazuju tie lampase na stromoch pretoze som zatial ani jeden nenasiel je to tak ako na jablkovom evente ked bola jeseň alebo niečo iné ?
 

DeletedUser5364

Hosť
Ja si viem predstaviť že tam budes mať v jednom kolese na 2 krát plániky a bude sa hovoriť že takto budeme "napredovať" v hre alebo body :D.. ja iba neviem kde sa ukazuju tie lampase na stromoch pretoze som zatial ani jeden nenasiel je to tak ako na jablkovom evente ked bola jeseň alebo niečo iné ?
Za každú splnenú úlohu ,máš jeden ružový stomčúrik :)
 

DeletedUser4391

Hosť
Jej, no ja takéto v meste ešte nemám... asi u mňa ešte nie je jarná sezóna, ďakujem Morph :D
 

DeletedUser5683

Hosť
Koľkým z vás pribudla v meste táto stavba?

zenova-zona.png
 

DeletedUser2939

Hosť
mno musim pochvalit vyvojarov , podla mna sa im podaril paradny event je to otocka o 180 stupnov oproti karnevaloveho eventu (O: . mno mne sa uz podarilo ziskat cisarsky vstup , zenova zona a chyba my uz len 20 bodov na ziskanie ceresnoveho sadu (O: . dufam ze sa my podari ziskat cely set tychto budov (O:
 

DeletedUser5683

Hosť
Gratulujem taky 004 k takému peknému eventovemu postupu a ďakujeme za spätnú väzbu k eventu :)
 

jmalachi

Aktívny člen
konečne fajné budovy aj na vyžšiu dobu.:)-karneval bol úúplne mimo.:)...už mám celý set.:)...takže v globale konečne niečo dobré sa udialo v tomto štáte "dánskom".:)
Ps.: taká otázočka technického charakteru-dá sa získať aj po viac kusov zo setu?-napr. že mi dá 2x alebo viac zenovú zonu alebo rybník atd.? a ak áno ked ich postavím všetky sčítajú sa bonusy? alebo to má bonusy len jednorazové tj za jeden komplet set a potom čo je navyše sa už nepripočítava?...
 

DeletedUser5364

Hosť
ano mozes mat viacej kusov,,ja by som uvital 100×gong :D ale ide o to ze tie budovy musia byt poskladane na sebe je jedno ake ,,je to jak skladacka ,kde je spojena tam sa rata ten bonus ak sa nedotyka tak tam bonus sa nezcitava
 

DeletedUser

Hosť
Preco pýtam sa prečo tam musia byť tie plány prečo prekoho sú tie plány? Alebo prekoho miniem 3krát 120 lampiónov 3krat plány ak to bude takto pokračovať poprosím si možnosť vypnúť event... Alebo nedávat tam plány,body vyskumu,po jednom vojakovi,signálne ohne a iné zbytočnosti čo nikto nechce... Event týmto premna skončil a hodnotím ho tak hrozne ako to len ide... zbytočne som išiel do novej doby, zbytočne som rozbil armádu kvôli preskúmanie provincie a zbytočne som nakúpil plno bodov už nikdy viac buď dajte normálne odmeny alebo radsej žiadny event nerobte... Bude to tak lepšie omnoho lepšie
 

jmalachi

Aktívny člen
Preco pýtam sa prečo tam musia byť tie plány prečo prekoho sú tie plány? Alebo prekoho miniem 3krát 120 lampiónov 3krat plány ak to bude takto pokračovať poprosím si možnosť vypnúť event... Alebo nedávat tam plány,body vyskumu,po jednom vojakovi,signálne ohne a iné zbytočnosti čo nikto nechce... Event týmto premna skončil a hodnotím ho tak hrozne ako to len ide... zbytočne som išiel do novej doby, zbytočne som rozbil armádu kvôli preskúmanie provincie a zbytočne som nakúpil plno bodov už nikdy viac buď dajte normálne odmeny alebo radsej žiadny event nerobte... Bude to tak lepšie omnoho lepšie
pritom by stačilo keby sa veci z truhly dali vyhrať len po jednom kuse-tj.ked ti niečo padne raz tak máš istotu že už ti to nepadne znova ale padne niečo iné ..atd až do vyčerpania všetkých vecí z truhly -a veci by sa menili každý deň s dennou akciou napr....niečo ako v tom letnom kolese tuším?..tam ked sa minuli všetky ceny na kolese tak sa ukázalo nové s dalšímy cenami...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore