• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Jarná udalosť - Festival čerešňových kvetov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Teraz už som sa stym zmieril počkám na eventy kde môžem doplniť sadu... Ale tie odmeny ako sú signálne ohne,planiky,bv atď by sa tam už nemuseli ukazovať
 

DeletedUser5683

Hosť
Je veľké množstvo hráčov, ktorí už vlastnia niekoľko signálnych ohňov a plánikov majú až až (radím sa k ním i ja), že nevedia, čo s nimi. Nesmieme, ale zabúdať, že ešte väčšie množstvo hráčov v hre začínajú a priam bažia po plánikoch, aby mohli skompletizovať niektorú Veľkolepú budovu. Prečo im upierať právo získať signálne ohne a plániky z niektorého eventu? Buďme ohľaduplní k ostatným...
 

DeletedUser

Hosť
To ma ozaj nenapadlo ale treba to vymyslieť aby aj iný hráči boli spokojný niako chytro
 

DeletedUser5837

Hosť
Poslednu budovu som skusal z 120 truhlice cca 13x - neuspesne (dokonca som obetoval aj nejake dia). Takze neplati, ze 13*25% je viac ako 100%...
Skoda... Event dobry ale vysledok pre mna dobry velmi nie je :(
Ked uz chcete navrh: budovy setu mohli byt hlavne odmeny a vypocitane to mohlo byt tak, ze po splneni 80-90% (100%?) uloh mohol mat set kazdy, kto sa eventu venoval. A navyse by mohol kazdy vyberat truhly vtedy, ak by bola pre neho zaujimava denna odmena (napriklad plany na hvezdaren).
 

DeletedUser5682

Hosť
Tento jarny event bol velmi dobry a napodiv mi aj stastie prialo, ked som ziskal vsetky budovy a Zenovu zonu dokonc 2x a este aj predposledny den som minul vsetky nasetrene lampase a podarilo sa mi ziskat 5 studni zelani.
Pomohla mi forgewiki, kde som sa dozvedel, ake budu jednotlive ulohy a pripravil som sa na ne...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore