• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Jarná udalosť - Festival čerešňových kvetov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Prvú čerešňovú sadu som skompletizoval na Cirgarde

moj-komplet-cirgard.png
 

DeletedUser5880

Hosť
Ahojte. Prosím poraďte ako spraviť úlohu 22/25 - prispeje 20 bodmi výskumu na veľké budovy alebo vyskúmajte technológiu. Som asi týždňový hráč, vôbec neviem čo to chce. Som v dobe železnej. Skúsila som použiť jeden bod výskumu na výskum kanalizácie, ale to sa mi nezapočítava do úlohy. Ani tú technológiu neviem kde nájsť.
Ďakujem za pomoc
 

DeletedUser5785

Hosť
Jessie, v ulohe treba bud
1. najst hraca v susedoch alebo priateloch, ktory ma pri portrete ikonku hradu- znamena to, ze ma v meste velkolepe budovy. Kliknutin ma ikonku sa ti zobrazi zoznam tychto budov. Jednu si vyber a tam daj 20 bodov vyskumu

alebo

2. v tvojom strome vyskumu musis prispiet potrebny pocet bodov (mozno aj menej ako 20, zavisi od technologie) na hociktoru technologiu, aby sa mohla odomknut. Technologie si uz odomykala/skumala aby si sa dostala do doby zeleznej
 

DeletedUser5880

Hosť
Jessie, v ulohe treba bud
1. najst hraca v susedoch alebo priateloch, ktory ma pri portrete ikonku hradu- znamena to, ze ma v meste velkolepe budovy. Kliknutin ma ikonku sa ti zobrazi zoznam tychto budov. Jednu si vyber a tam daj 20 bodov vyskumu

alebo

2. v tvojom strome vyskumu musis prispiet potrebny pocet bodov (mozno aj menej ako 20, zavisi od technologie) na hociktoru technologiu, aby sa mohla odomknut. Technologie si uz odomykala/skumala aby si sa dostala do doby zeleznej
Ahoj, ďakujem za odpoveď.
1. Moji susedia, priatelia asi ešte nemajú veľkolepé budovy (žiadna ikona pri mene) takže tadiaľ cesta nepovedie.
2. Tými technológiami sa myslí napríklad v dobe bronzovej výskum keramiky?
Ďakujem
 

DeletedUser5683

Hosť
Sissy lu, Ti dobre poradila, buď hľadaj takýto symbol u tvojich susedov:

vb.png

alebo prispej výskumnými bodmi do technologického stromu pre výskum nejakej technológie:

vstup-do-technologickeho-stromu.png


prispenie-fp-do-vyskumu.png


prispenie-fp-do-vyskumu-02.png

Odomknutie technológie následne prebieha takto:​

odomknutie-technol%C3%B3gie.png
 

DeletedUser5785

Hosť
Ahoj, ďakujem za odpoveď.
1. Moji susedia, priatelia asi ešte nemajú veľkolepé budovy (žiadna ikona pri mene) takže tadiaľ cesta nepovedie.
2. Tými technológiami sa myslí napríklad v dobe bronzovej výskum keramiky?
Ďakujem
presne, napriklad aj vyskum keramiky. Pozri si obrazky v prispevku Joogudy
 

DeletedUser5880

Hosť
ĎAKUJEM VÁM.
Spravila som to cez ten výskum. Mňa pomýlilo to, že keď som prispela jedným bodom tak sa to nezapočítalo do postupu. Až keď som úplne ukončila ten výskum kanalizácie tak vtedy mi to dalo postup. Ďakujem moc.
Chcela by som to dokončiť lebo už mi chýba len tá posledná budova čo je za splnenie týchto 25 úloh.
 

DeletedUser5683

Hosť
Ja som prispel iba obrázkami, Sissy lu má zásluhu o pomoc tebe. Tou budovou myslíš asi Gong múdrosti. Ako hodnotíš tento event?
 

DeletedUser5880

Hosť
Ja som prispel iba obrázkami, Sissy lu má zásluhu o pomoc tebe. Tou budovou myslíš asi Gong múdrosti. Ako hodnotíš tento event?
Ja hodnotím kladne. Na to, že som začala hrať len minulý týždeň mi chýba už len ten gong. Ale ešte nemám s čím porovnávať. Neviem čo ma tu ešte čaká :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Bude nejaká cena za dokončenie udalosti druhý raz?

Ak si dokončil eventové udalosti a dostal si hlavnú cenu - Gong múdrosti, ďalej plníš len voľné udalosti a za ich splnenie vždy dostaneš ako odmenu lampáše, ktoré môžeš použiť na otvorenie jednej z troch truhlíc, kde sú ďalšie odmeny...
 

DeletedUser

Hosť
Okiii ako je možné že mám 400 lampasov otvorím truhlicu za 120 lampasov a percentuálna šanca že získam dnešný špeciál je 25% tak mi vysvetlite že ako je môžne získať to co ma 8percentnú šancu? Hm!!!!! Ako teraz môžem všetky budovi odstrániť z inventara lebo bez toho rybníka sú mi na hovno to dakujem pekne seriem nato budem to skústat ako blbý a aj tak to nedostanem?? Dobré keby ze to je zasa za diamanty tak to je za také astronomické ceny že ani lietadlo tak visoko nelieta... Hm!!! Je tam 25% šanca na získanie aj tak mi to nedá... Tak si to nechajte všetci keď to je tak urobené... A zasa načo tam sú plány,bv,niake blbe signálne ohne ktoré nikto nechce (ale všade musia byť iba na nervy to ide) a plus iné sprostosti... Takéto eventy sú na veľké kulove. Iba aby ma to rádne vytočilo...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
Rozumiem Ti, celý zostávajúci čas šetríš lampáše, aby si dostal chýbajúci rybník Nišikigoj a nie a nie padnúť. Presne túto situáciu som zažil dvakrát v mojich dvoch mestách. Preto viem ako sa cítiš. Eventy sú však pre zábavu a nie, aby Ti zapríčinili infarkt. Niekde som čítal, že vývojári odporúčajú neúplné sady z Jarnej akcie 2017 ponechať, nakoľko v neskorších eventoch budeme mať možnosť chýbajúce časti sady získať. Avšak zatiaľ to nemám potvrdené i oficiálne.
 

DeletedUser

Hosť
Rozumiem Ti, celý zostávajúci čas šetríš lampáše, aby si dostal chýbajúci rybník Nišikigoj a nie a nie padnúť. Presne túto situáciu som zažil dvakrát v mojich dvoch mestách. Preto viem ako sa cítiš. Eventy sú však pre zábavu a nie, aby Ti zapríčinili infarkt. Niekde som čítal, že vývojári odporúčajú neúplné sady z Jarnej akcie 2017 ponechať, nakoľko v neskorších eventoch budeme mať možnosť chýbajúce časti sady získať. Avšak zatiaľ to nemám potvrdené i oficiálne.
Ja to nechám ale kedy to bude a či to bude stavať to isto nejdem zatiaľ to jest nepýta a neúplné mi to je aj tak nanič v meste som zvedaví na tie ďalšie eventy či to vôbec bude? No som zvedaví či to ozaj bude
 

DeletedUser5683

Hosť
Tiež to zatiaľ ponechám, pokiaľ nebudem zastavané miesto pod eventovou sadou potrebovať a vyčkám či ďalšie eventy ponúknu skompletizovanie týchto budov. Sleduj viac fórum pre plánované udalosti, už teraz sa dve pre najbližšie obdobie chystajú.
 

DeletedUser

Hosť
A kde to mam sledovať viem že ide event koli výročiu foe tam môžem získať Quick,King nato sa teším ale dátum ešte neviem
 

DeletedUser5683

Hosť
V rámci svojich možností a kompetencií prehľad všetkých eventov pridávam v sekcii Strategie, návody, taktiky v téme
Prehľad všetkých eventov
.
 

DeletedUser5138

Hosť
ja mam pravidlo nesustredit sa na nejaku novu eventovu budovu, ktoru mozem ziskat iba nahodou, je to marketingovy tah a aj tak je to vecsinou blbost, nakoniec neziskas ani tu novu budovu ani to co by si potreboval, radsej si nasetrim a pockam na budovu, ktoru vyuzijem a potrebujem, takto mi pribudlo peknych par studniciek na kazdom svete :p a na nejaku blbu sadu som sa uplne vykaslal.....treba trocha premyslat a neskakat po vsetkom co nam vyvojari nadhodia :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Tak, keď už si začal s tými pravidlami, ja mám pravidlo zúčastniť sa eventu, ale poviem si, že pokiaľ niečo z neho získam, budem len rád a ak nie, tak sa nič nedeje. Eventy mám veľmi rád, nie ale kvôli odmenám, ale preto, lebo sa pri hraní hry učíme o historických udalostiach, postavách, osobnostiach a pripomíname si rôzne sviatky a hlavne sa bavíme spolu nielen v hre, ale i tu na fóre. O tom by mal byť event, o komunite.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore