• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Jarná udalosť - Festival čerešňových kvetov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4

Hosť
Ak by ste mali určiť jednu najviac a jednu najmenej vítanú vec z tohto eventu, ktorá by to bola? :)
 

jmalachi

Aktívny člen
-konečne zaujímavé a užitočné budovy..aj pre modernejšie doby...
-možno zmeniť systém padania cien z truhlíc-aby každá mohla padnúť iba raz -bo isto sa niekomu podarí otvorit napr.:5x truhlicu a 5x získa tú istú cenu..čo by pri hlavnej nebolo zlé..ale 5x získať nepotrebné plány napr..tak no nejedného na..krkne.
 

DeletedUser

Hosť
-konečne zaujímavé a užitočné budovy..aj pre modernejšie doby...
-možno zmeniť systém padania cien z truhlíc-aby každá mohla padnúť iba raz -bo isto sa niekomu podarí otvorit napr.:5x truhlicu a 5x získa tú istú cenu..čo by pri hlavnej nebolo zlé..ale 5x získať nepotrebné plány napr..tak no nejedného na..krkne.
Úplne presne úplne presne najlepšie keby tam ani len neboli žiadne plány,signálne ohne a body vyskumu neviem prekoho sú ako určené
 

DeletedUser5429

Hosť
4x 120truhlica + 1x 70truhlica a nič... Šporiť a veriť ze sa ešte Cisársky vstup ukáže... :(
 

DeletedUser5785

Hosť
Mne sa lampášov nazbiera možno ešte na 1-2 truhlice do konca eventu. Zo sady mám 3 budovy.. Ostáva dúfať, že o rok sa bude dať pokračovať a prvými v odmene budú iné budovy ako tento rok (aby sa na 100% dala sada pozbierať :)
 

DeletedUser5416

Hosť
Neviete náhodou či sa tieto budovy z Čerešňového sadu objavia aj v ďalších eventoch? Žiaľ patrím k tým ktorým z truhlíc padajú skôr nepotrebné veci, ale chápem, je to hra :) Len by ma mrzelo keby sa mi celú sadu nepodarilo skompletizovať, hoci aj neskôr vďaka iným eventom (prípadne o rok).
 

DeletedUser5683

Hosť
Zostáva len dúfať, že pozitíva eventov sa budú objavovať i v ďalších ...dnes mi padli dva Cisárske vstupy :)
 

DeletedUser

Hosť
Aj mne dnešný špeciál a jeden cisársky vstup ešte to jazero a mam celú zostavu aspoň niečo
 

DeletedUser4391

Hosť
Hej, aspoň ste na tom lepšie ako ja a máte niečo iné ako plániky a body :D som v polke úloh a zatiaľ ani jedna odmena čo by som chcel... 25% šanca je u mňa 0 asi :D
 

DeletedUser5675

Hosť
na D mam postaveni komplet sad, na zaciatok super len keby tych lampasov bolo viac ale aj tak event - very good
 

jmalachi

Aktívny člen
aj ked si nemôžem sťažovať v podstate sa pre mna tento event vydaril(možno je to kompenzácia za posledné 3-4 eventy kde som nič užitočné nezískal a v jednom ani hlavnú budovu aj ked som šporil jablká až do konca a 100vky padli a nič len plány a sprostosti...:) okrem toho že mi nechce padnúť tá osamotená pagoda..:)...ak štastie vydrží tak bude hádam aj 2x komplet sada.:)zatial mi padali len body výskumu ,po 200 lampášov aj 3x za sebou a hlavné ceny dna čo som chcel tak na 1 alebo 2krát,Vám trochu vytknem že ked už je tá velká cena za tie kvety tak ich nieje možné :
-bud preskočiť tú ktorú nechcem /je zbytočná pre mna...
-alebo ich získať bez toho aby sa kupovali lampáše za diamanty alebo peniaze...
-pretože nieje možné za úlohy a z truhlíc a z mapy získať tolko lampášov aby sa dali získať všetky ,ak napr. bude niekomu chýbať zenová zona ,mu nepadne z truhlice ako denná cena ...tak musí nazbierať cca 1040 kvetov tj.na jednu velkú cenu treba 720 lampášov-najväčšia truhla-zenová zona je 8ma v poradí-tj. 8x720 lampášov=5760 lampášov...!!!
a jeden nápad na ceny do budúcnosti by mohli namiesto nepopulárnych cien dať ako hlavnú cenu napr. alebo jednu z veľkých ako teraz tú osamotenú pagodu- možnosť získať rozšírenie do mesta-bo miesta nikdy nieje dosť.:)
 

DeletedUser5835

Hosť
Dobry den, neviem ako urobit 24 ulohu-motivovat krcmu priatelov...viete mi prosim poradit ako presne na to??dakujen
 

DeletedUser5785

Hosť
Dobry den, neviem ako urobit 24 ulohu-motivovat krcmu priatelov...viete mi prosim poradit ako presne na to??dakujen

Ahoj, úloha by mala znieť aktivuj bonus z krčmy (pokiaľ ide o hlavnú sériu úloh) - treba ísť do svojej krčmy a v druhej záložke si za strieborniaky kúpiť jeden bonus (je jedno aký)
 

DeletedUser5835

Hosť
Aha lebo mne to tu pise ze hostinec priatelov mam aktivovat.tak skusim len u seba a snad to pojde.dakujem
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore