• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Jarná udalosť - Festival čerešňových kvetov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5785

Hosť
opravujem sa - presný text zadania si nepamätám, ale podstatou bolo aktivovať bonus z krčmy
 

DeletedUser5683

Hosť
Dúfam, že Ti pomôže tento obrázok Kristínka:

24-uloha-spring-event.png
 

DeletedUser5835

Hosť
Dakujem pekne, u seba v hostici nakupujem pravidelne. Mna len zmiatlo to zadanie kde bolo pisane ze to mam spravit v hostinci priatela.

24-uloha-spring-event.png
 

DeletedUser5683

Hosť
Nie v hostinci priateľa, ale v Hostinci priateľov. Tak sa presne nazýva budova krčmy v tvojom meste.
 

DeletedUser5837

Hosť
No skvele, lampase som setril iba na ceresnovy set, ulohy su urobene vsetky mozne...
Vcera som minul cca 800 lampasov na poslednu budovu z ceresnoveho setu - a nic (6*25% +1x7% + 1*13%).
Naozaj je event navrhnuty tak, ze aj ten, kto ho skonci cely, nedostane hlavnu odmenu? To vobec neznie ako dobry napad :(
Event sa vydaril - ale mne rozhodne nie :(
Ale ked chcete konstruktivne pripomienky:
- ked uz vytiahnem z truhlice nieco, co vobec nepotrebujem, mohla by tato polozka zmiznut a ostali by len ostatne (tym by aj zvysila sanca na vyhru toho, co naozaj potrebujem) - viem je to narocnejsie na programovanie
- to bol naozaj taky problem dat posledne budovy do odmeny za posledne 2 kola eventu - este viac by to motivovalo ukoncit cely event hracov, ktori nemali stastie vyhrat budovy v loterii
To, ze po ukonceni vsetkych uloh eventu budu hraci, ktori neziskaju ceresnovy set, povazujem za chybu.
 

DeletedUser5364

Hosť
No skvele, lampase som setril iba na ceresnovy set, ulohy su urobene vsetky mozne...
Vcera som minul cca 800 lampasov na poslednu budovu z ceresnoveho setu - a nic (6*25% +1x7% + 1*13%).
Naozaj je event navrhnuty tak, ze aj ten, kto ho skonci cely, nedostane hlavnu odmenu? To vobec neznie ako dobry napad :(
Event sa vydaril - ale mne rozhodne nie :(
Ale ked chcete konstruktivne pripomienky:
- ked uz vytiahnem z truhlice nieco, co vobec nepotrebujem, mohla by tato polozka zmiznut a ostali by len ostatne (tym by aj zvysila sanca na vyhru toho, co naozaj potrebujem) - viem je to narocnejsie na programovanie
- to bol naozaj taky problem dat posledne budovy do odmeny za posledne 2 kola eventu - este viac by to motivovalo ukoncit cely event hracov, ktori nemali stastie vyhrat budovy v loterii
To, ze po ukonceni vsetkych uloh eventu budu hraci, ktori neziskaju ceresnovy set, povazujem za chybu.
ešte máš kooopec úloh pred sebou a event konči 17.4. tak držím ti palce na poskladanie setu ,, mne tiež chýba iba ten cisársky vstup a tiež som zmierený že ho asi už nezískam ale získal som siene pre cech a niekolko svatin co som spokojny , veď je to zadara (no stálo ma to 2000diamantov) :D:D:D ale tak je škoda že aj tie hlavne nenadväzovali na čerešnový set ale aj svatiňa a studnička ma potešilal :)
Jedna vec je ale škoda ,že ak hráč neposkladá celí SET tak nevyužije ten bonus čo ponúka a ak nezískam posledný diel , tak ho celí schovám do inventára a postavim tam niečo iné ,napr Terasovú Farmu čo dáva 5bv za 24h :cool:
 

DeletedUser5683

Hosť
Jarná udalosť končí za 7 dní, takže máš ešte veľkú šancu skompletizovať súpravu budov. Rovnako i mne chýbajú jeho niektoré časti, ale získal som mnohé budovy a udalosť hodnotím veľmi pozitívne :) Inno ďakujem za skvelý event!
 

DeletedUser

Hosť
Myslíte že sa ešte raz objaví jazierko? Iba to mi chýba
 

DeletedUser5683

Hosť
Rybník Nišikigoj by sa podľa nepodložených informácií mal objaviť 17. apríla.
 

DeletedUser5785

Hosť
Daju sa aj poprehadzovat, akurat ze cesta nebude na seba nadvazovat. Ale ked uz hovorime o rozmiestneni, tak pagodu by som dala za cisarsky vstup :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Počas Jarnej udalosti by už ako Denná akcia nemal byť, ale do budúcna je plánované, že tieto setové budovy budú ako odmeny v niektorých ďalších eventoch. Preto odporúčam tým, ktorým sa nepodarilo dorobiť celý set, aby ich neodstraňoval.
 

DeletedUser5851

Hosť
Počas Jarnej udalosti by už ako Denná akcia nemal byť, ale do budúcna je plánované, že tieto setové budovy budú ako odmeny v niektorých ďalších eventoch. Preto odporúčam tým, ktorým sa nepodarilo dorobiť celý set, aby ich neodstraňoval.

vdaka za odpoved
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore