• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Jarná udalosť - Festival čerešňových kvetov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

jmalachi

Aktívny člen
ano mozes mat viacej kusov,,ja by som uvital 100×gong :D ale ide o to ze tie budovy musia byt poskladane na sebe je jedno ake ,,je to jak skladacka ,kde je spojena tam sa rata ten bonus ak sa nedotyka tak tam bonus sa nezcitava
dík ,to viem že musia byť pri sebe-myslel som že napr. ak budem mať 3 rybníky a dám ich k sebe či budem mať 3%+3%+3%=9% bonus do obrany ?alebo len raz 3% ...obdobne tá skala 3% do útoku...
 

DeletedUser

Hosť
pritom by stačilo keby sa veci z truhly dali vyhrať len po jednom kuse-tj.ked ti niečo padne raz tak máš istotu že už ti to nepadne znova ale padne niečo iné ..atd až do vyčerpania všetkých vecí z truhly -a veci by sa menili každý deň s dennou akciou napr....niečo ako v tom letnom kolese tuším?..tam ked sa minuli všetky ceny na kolese tak sa ukázalo nové s dalšímy cenami...
Ale oni tam dajú furt takéto odmeny neviem ako dlho hráš ja hrám už 4 roky niesom ďaleko nechcem sa posúvať rýchlosťou blesku keď som začal bolo to super potom sa to pokazilo a uz to není to ono ako by naschvál takže viem ocom hovorím... Ide to dole vodou pomali ale isto treba to riešiť urgentne a rýchlo
 

DeletedUser5364

Hosť
dík ,to viem že musia byť pri sebe-myslel som že napr. ak budem mať 3 rybníky a dám ich k sebe či budem mať 3%+3%+3%=9% bonus do obrany ?alebo len raz 3% ...obdobne tá skala 3% do útoku...
asi vsetok bonus ale z inych stran tie dva vonkajsie musi spajat ina sada ,lebo ti zapocita len ten stred
 

DeletedUser5683

Hosť
Dnešné otvorenie Zlatej truhlice mi prinieslo Dennú akciu

rybnik-nisikigoj.png
 

DeletedUser5683

Hosť
Mirko, ďakujem pekne, skôr to tu dávam ako motiváciu, keď mnohí na tento event nadávajú. Ja každú udalosť beriem ako možnosť získať niečo navyše do mesta a som spokojný i s tým, keď nič nevyhrám, len sa udalosti zúčastním :) Však FoE je predovšetkým o zábave...
 

DeletedUser

Hosť
Mirko, ďakujem pekne, skôr to tu dávam ako motiváciu, keď mnohí na tento event nadávajú. Ja každú udalosť beriem ako možnosť získať niečo navyše do mesta a som spokojný i s tým, keď nič nevyhrám, len sa udalosti zúčastním :) Však FoE je predovšetkým o zábave...
Ja mam preto taký názor lebo som minul plno lampasov a furt plány nech sa to tam nenachádza teraz je už zbytočne zrejme nadávať,kričať a zúrit zmeniť to už asi nezmenia čo už... Ale keď sú také dlhé eventy a takéto odmeny ono to omrzí postupom a o event stratí hráč/hračka záujem... treba tie úlohy opestrit a odmeny oživiť... Jednoducho keď som písal prví príspevok bol som strane naštvaný lebo toľko som dala a nič som nezískal a šetril som dlho. Preto ta moja reakcia ale treba to riešiť urgentne
 

DeletedUser5683

Hosť
Tiež som si dvakrát vytiahol zo Zlatej truhlice 5 plánov a nepoužijem ich, ale nenapadlo ma nadávať na event. Proste lampáše získaš zdarma denne a máš za ne možnosť niečo vyhrať. Môžeš, ale nemusíš...
 

DeletedUser2939

Hosť
mno nechcem sa chvalit ale uz mam komplet vsetky budovy a aj tu jednoposchodovu pagodu (O: . uz len spravyt miesto na stavbu (O: . tento event sa mi paradne vydaril .
 

DeletedUser5683

Hosť
To ma taky 004 veľmi teší a prajem každému hráčovi zažiť tento skvelý pocit :)
 

DeletedUser2939

Hosť
a este ktomu dostavam dalsie ulohy aby som vedel ziskat dalsie lampase , len skoda ze teraz ani ja neviem presne ale 1 alebo 2 ulohy denne . dnes boli dva a zajtra uvidime kolko .
 

jmalachi

Aktívny člen
a este ktomu dostavam dalsie ulohy aby som vedel ziskat dalsie lampase , len skoda ze teraz ani ja neviem presne ale 1 alebo 2 ulohy denne . dnes boli dva a zajtra uvidime kolko .
už to tu postli odkaz tak ho zopakujem:
http://forgeofempires.wikia.com/wiki/2017_Spring_Event
alebo aj tu :
https://forum.sk.forgeofempires.com...t-13592&_ga=1.216017686.1846719180.1484823860
je vysvetlené ako je to z úlohami po hlavnej časti -tj po 25 úlohách splnitelných okamžite(v rámci každého možností...) sú dalšie úlohy -každá na jeden den...ktoré sa budú zbierať kým nedokončíš tých 25 a potom podla toho ako dlho ti to trvalo a kolko sa ich nazbieralo ku konkrétnemu dnu ked skončíš tých 25 ti ich dá zaradom kým sa nevyrovnáš s dnami ako sú naplánované.:)
 

DeletedUser5364

Hosť
tak , napriek tomu že som pindal ,zatial 4×svatina znalosti (stoho jedna z velkej odmeny) + sien slavy a chyba mi jedna položka na skompletizovanie celej sady + jedna pagoda :) som rad ze mi nepadol ani jeden planik a ani body zo zlatej ,no 2×medajle ale tak oproti tomu co sa zadarilo ,super ,iked som vrazil 1500diamantov :D:D:D
 

DeletedUser5364

Hosť
tak oprava dve siene slávy ale -200 diamantov:):):)
už len zložiť nakomplet sadu a môžem si spievať ...O happy day haleluja :D
 

DeletedUser5683

Hosť
jardobhry: Neboj, ešte bude i u teba "posvícení" :)
Morphium: No vidíš a to bolo rečí okolo eventu, ešte, že si mi ho neznechutil :)
 

DeletedUser5364

Hosť
jardobhry: Neboj, ešte bude i u teba "posvícení" :)
Morphium: No vidíš a to bolo rečí okolo eventu, ešte, že si mi ho neznechutil :)
njn :D nemám rád zmeny s veľkou náhodnou , veľkonočný obchod bola istota a vajco za vajco .vždy oživilo tuto hru aj globálny chat ale tak nedopadlo to najhoršie tento rok no..:p
 

DeletedUser5429

Hosť
Mne už chýba len Vládcov vstup. Som sa dočítal, že sa ešte minimálne 2x objaví. Tak čakám a zbieram Lampáše... :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore