• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5726

Hosť
a teraz som si kukal rebricek napriklad na Cirgarde tu co je sien slavy august najlepsi maju 96 milion bodov a teraz na zaciatku Novembra za dajme tomu menej ako 3 mesiace maju navyse cez 45 milionov bodov plus takze je to spekulovanie a uz nie o hrani hry preto som aj prestal hravat cvc lebo to nema zmysel potom tak hram len Expediciu
 

DeletedUser6191

Hosť
mam návrh a bol by som moc rad keby sa to dalo vybaviť už ďalšov aktualizáciov a teda zmena Jazyka napr. zo sjl do anj alebo tak
 

DeletedUser2302

Hosť
hostinec iba na posilnenie army na CE... lebo ostatné ani neviem na čo vlastne je :-(( je k tomu nejaké vysvetlenie - návod ?
 

Rhando

Aktívny člen
Ja by som navrhoval, keby sa vylepšilo zobrazenie inventára veľkolepých budov. Trochu mi prekáža, že sa mi miešajú budovy ktoré mám postavené a teda idú 10+ a tie ktoré som ešte nepostavil a ani nemám záujem postaviť, ale vďaka motivovaniu som tie plániky už dostal. Bolo by fajn, keby sa inventár rozdelil na dve časti a to na "Hotové" a "Nepostavené".
 

DeletedUser6354

Hosť
neviem či to tu už niekto niekde spomínal alebo navrhoval ale nebolo by na škodu keby sa dali vymieňať napr. na trhu alebo nejakým iným spôsobom plány VB. alebo keby sa dali predať. sú VB ktoré si nechcem postaviť a niektorí by možno práve tie plániky potrebovali.
 

DeletedUser5364

Hosť
ja navrhujem znizenie bonusov utoku a obrany v expedicii v ere oceania , je nemozne to hrat...ani stihat vyrabat tovar na vyjednavanie , ved to co ma znamenat? hrac s 90% si neprdne uz v 2 urovni...a nie to ukoncit aspon 3 uroven , to ze sa 4 iba vyjednava je normal to mi neva ale tamto je hnus co robia s touto hrou a ako ze mam mat 100000000% bonus utoku? a aachen,diovu sochu a castel na 37954 urovni? aby som to mohol hrat? nech sa kravataci zamyslia
 

DeletedUser5364

Hosť
aj omedzený počet priatelov je dost frustrujuci , mohli by to konecne dat na nekonecno alebo aspon nad 300ks poznam na hre koooooopec hracov no nemozem ich mat medzi priatelmi , je to smutne
 

DeletedUser5683

Hosť
Navrhujem restovať mapu kontinentu cechov.
Aby sa mohlo začínať odznova možno aj každý rok.
Nech majú všetci rovnakú šancu a nie len tí ktorí začali skôr.
S návrhom súhlasím i keď si osobne myslím, že by sa mal upraviť a úplne prekopať celé CvC i s filozofiou s akou funguje nateraz...
 

DeletedUser5683

Hosť
Ako keby si hrach na stenu hádzal , tu prejdu 2 s 1000 návrhov :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Nadávanie nám nepomôže, náš FoE tím si svoje úlohy plní a robíme čo máme nielen v náplni a často krát i veci navyše. Návrhy sú dobré, preto, aby si vyberali vývojári s návrhov, ktoré pridali hráči a nie tvorcovia. Či sa však do hry dostanú, nezávisí ani od nás, FoE tímu, ale od tvorcov hry. Nie je to len na tomto slovenskom komunitnom fóre, ale funguje to takto všade, na každom fóre. Ten, kto pozorne sleduje dianie na viacerých zahraničných FoE fórach vie, že i napriek tomu, že nevedia s istotou či sa ich návrhy dostanú alebo nedostanú do ďalšej aktualizácie, živo sa tam diskutuje a svoje návrhy dobrusujú s ostatnými hráčmi na fóre, aby získali čo najväčšiu podporu. Ak ju nezískajú, neobviňujú z toho tvorcov, vývojárov, FoE tím a ani nevyhlasujú. že je ich fórum mŕtve a malo by byť odstránené.
 

DeletedUser6416

Hosť
Ja navrhujem vytvorit emoc.charakter hlavnej postavy , podla toho k čomu najviac inklinuje kolko bojuje ako rýchlo
napreduje vo vývoji atd. príklad panovník veľa bojuje-ctižiadostivý pripnut opis charakteru do kolonky zakladateľa cechu. Orientácia ako ho zmanipulovať na svoju stranu nap verbovanie nových členou skupiny cechu..Ale asi je to blbosť...
 

DeletedUser5683

Hosť
Skôr to vidím ako možnosť zneužitia zo strany nepriateľa, ktorý si bude vyberať hráčov, ktorí neradi alebo menej bojujú...
 

uhe83

Aktívny člen
Skôr to vidím ako možnosť zneužitia zo strany nepriateľa, ktorý si bude vyberať hráčov, ktorí neradi alebo menej bojujú...
blbost,
lebo skor to ber ako pomoc pri vyberani clenov, u nas v cechu mame velmi slabe poziadavky na CE, samozrejme pri slabo tyzdni, pri silnom co mava kazdy ceh je povinnost zabrat..ale bohuzial to nesplnia a len sa vezu v cechu a neustale menit hracov je tiez na palicu...
takze bral by som to...ale samozrejme toto tiez neprejde...lebo to nesedi do toho co tvorcovia preberaju...

jasne, ze aj tu plati ( a teraz sry za vyraz ) zakon padajuceho Ho*na...nespokojnost produkuje akcia, ta samozrejme reakciu a kde ju zavesis na forum...a tu zjazdis prvehokto je tu a to ste vy, FoE Team....
takze by som ti povedal, ber to trochu s lahkostou...ale samozrejme musis chapat aj hracov...a sam musis uznat reakciu kazdeho ked pride snad najhlavnejsi event v roku a toto,, ak sa nemylim taketo daco sme mali aj min rok..ale neriesim, tiez sa postazujem, no co narobim..nic, vy to max posuniete dalej, no nezalezi na vas... vy ste len a len oznamovaci...vse dostavate z centra...

a povedz, ze sa mylim...
 

DeletedUser5683

Hosť
Riešime v tejto téme návrhy k ďalšej aktualizácii alebo prebiehajúci event, uhe83?
 
Tak dávam návrh aby vývojári ku každej novej aktualizácii dali každému hráčovi na konto 200 diamantov ,myslím si že každý hráč si ich zaslúži...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore