• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

aktualizácia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser26

Hosť
toto je fakt o ni čom...keď je update na weste, tak lintea je na fóre vždy vidieť ON a sleduje...tu asi budeme čakať minimálne do pondelka, či sa vôbec niečo pohne...

ak hra ľuďom nepôjde 3 dni, tak som zvedavá koľko ich tu ostane...
 

DeletedUser98

Hosť
no...ak by nemala ísť celý víkend tak mohli povedať...nahlásil by som dovolenku:)). no a ak nepôjde neviem či sa dočkáš tej žuly crux:) ja to pri tom prístupe zabalím
 

DeletedUser

Hosť
No dnes mi uz hra nepojde, to si ani nerobim nadeje... Som zvedavy na dve veci. Ci mi pojde zajtra a ze ci sa k tomu Crony vyjadri a ci bude nejake odskodne. Kto mi nahradi tie dni, co som nemohol byt prihlaseny? Strata penazi, surovin, forge bodov atd atd...
 

DeletedUser98

Hosť
hehe sranduješ?:)) sa ani nebudú snažiť kompenzovať niekomu niečo:)) ved to je BETA...chyby sú povolené a očakávané. ja som sa dnes ešte vôbec neprihlásil...ani pred ani po 14tej hodine a popravde mi to už po poslednom týždni ani netrhá žily:). je len škoda, že ľudí čo o hru aspon trošku stáli odradia
 

DeletedUser

Hosť
No, mna to dost odradilo... Ako fakt, mas pravdu, je to beta, ale takyto pristup... Ach jaj, je to skoda, hra je to dobra, ale s takym tymom to na Slovensku mozu zabalit, lebo toto je jednoznacne zlyhanie CM.
 

mogopuk

Nový člen
Prave mi konci turnaj, kde som mal naskok na druheho asi 600 bodov a rano po okolo 7 dalsi......som zvedavi, ci mi tych 50 zlateik skompenzuju, ak moji superi su v hre a boduju .... :(
 

DeletedUser

Hosť
No, mna to dost odradilo... Ako fakt, mas pravdu, je to beta, ale takyto pristup... Ach jaj, je to skoda, hra je to dobra, ale s takym tymom to na Slovensku mozu zabalit, lebo toto je jednoznacne zlyhanie CM.

Sú tu 2 a nedokážu sa dohodnúť je to veľmi smutne nepoviem keby bol jeden. Proste keď nemám dostatok času na vedenie hry tak to nechám na niekoho iného, záujemcu čo by viedol hru. Chyby budu opravené až po víkende keďže Inno ma cez víkend voľno, takže si ešte počkáme.
 

DeletedUser98

Hosť
ano všimol som si že od piatku inno už nerobí ...podľa aktualizácií anglickej bety...ale niekto tam byť musí na udržiavanie serverov a podporu...neviem ale či sa to môže brať ako technická podpora...ale pri tomto neúspechu aspon vidím, že hru ešte dakto hrá...tie nicky čo sem prispievajú som ešte nečítal...som rád ak prispieva viac ľudí...ved to forum tu držia nad hrobom snád 5 ľudia...
 

DeletedUser

Hosť
Paráda, mne to ešte ako tak šlo ale teraz to nejde vôbec sekne to a koniec a zrejme za takéto výpadky odškodné nedajú ako ich poznám.
 

DeletedUser1810

Hosť
Zdravím, som tu nový... čakal som od tejto hry viac, ako od DK, aj sa mi viac dostalo :) ale toto forko, to je hrôza... tuším máme všetci ten istý problém... hádam to dnes ešte pôjde
 

DeletedUser

Hosť
Dnes to určite nepôjde čakám až tak o cca 2 dní, ak sa stane zázrak tak aj skôr :D
 

DeletedUser1810

Hosť
Počkám si do polnoci, uvidím.. :D ešteže som dal všade 1-dňové výroby :D
 

DeletedUser

Hosť
No super, takze mi chcete priamo aj nepriamo povedat, ze sa do hry nedostanem cely vikend (cize dokopy 3 dni)?

... Skvela praca, nemam slov. Dakujem, dakujem. Tesim sa, ako budem tuto hru odporucat vsetkym ludom, ktorych nahodne stretnem na ulici. Alebo mam este lepsi napad, ked ma niekto nastve a budem sa mu chciet pomstit, tak mu to odporucim. Pride tu o nervy :D
 

DeletedUser1810

Hosť
Mne túto hru odporučila nuda.. Ale že mi nuda odporučí ešte väčšiu nudu... To som nečakal :D:D
 

DeletedUser3

Hosť
Zdravim, mrzi ma to, avsak chyba zrejme sposobena aktualizaciou. Avsak vyzera to ze standardny postup by mal pomoct k spusteniu hry.

1. zatvorit vsetky okna/zalozky prehliadaca
2. vymazat cookies, cache (vyr.pamat) a historiu
3. restartovat prehliadac

Tych ktorym to nejde prosim o tickety, vdaka a este raz sa ospravedlnujem.
 

DeletedUser3

Hosť
Dolezite je dodrzat postup pri vymazavani, niektorym hracom stacilo vymyzat cookies, inym historiu, niektorí museli vymazat vsetko a hlavne restartovat prehliadac.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore