Diskusia Diskusia o nových verziách hry

Marek.48

Nový člen
Neni to bug. V mobilnej verzii budov by si tam videl tlacidlo na pozretie reklamy ktora ti predlzi bonusy myslim ze o hodinu, v prehliadacovej verzii ti to rovno prida bonus na 4hod (ak si predtym bonus nemal pretoze ten minuly uz vyprsal). To iste aj incidenty, na telefone (hravam raz z pc, raz z telefonu) su rozne incidenty ktore ked chces pozbierat tak musis pozriet reklamu, kdezto na pc ti to proste prida napr surky, medaily, ... za ten incident, bez reklamy.
 

salty

Člen
Neni to bug. V mobilnej verzii budov by si tam videl tlacidlo na pozretie reklamy ktora ti predlzi bonusy myslim ze o hodinu, v prehliadacovej verzii ti to rovno prida bonus na 4hod (ak si predtym bonus nemal pretoze ten minuly uz vyprsal). To iste aj incidenty, na telefone (hravam raz z pc, raz z telefonu) su rozne incidenty ktore ked chces pozbierat tak musis pozriet reklamu, kdezto na pc ti to proste prida napr surky, medaily, ... za ten incident, bez reklamy.
Viem, ako to funguje, len mi to príde také divné, pretože ak si teraz nechcem aktivovať tie posilnenia, tak musím ísť do hostinca cez telefón. O to mi išlo, že ten základný bonus na 4 hodiny sa cez mobil neaktivuje sám od seba, na PC áno. Takže mince v hostinci budem zbierať na mobile, aby som si vedel aktivovať bonusy kedy ja chcem.
 

durko.c

Nový člen
no ja neviem co sa deje ale od poslednej aktualizacie sa neviem vobec pripojit na hru iba mi napise ste prihlaseny a ak chcem zacat hrat nejaky ten svet tak ani na jeden sa neviem dostat takze co toto ma znamenat neviem
mapise iba NIECO SA POKAZILO vcera mi to nejak slo a od rana sa neviem vobec dostat na ziadny svet
Tu môžete diskutovať o nových či plánovaných aktualizáciách do FoE :)
----
 

salty

Člen
Mal by som taký malý feedback k pricingu hry: To je bug alebo správna suma, tých 900 diamantov za 1 veľkú renováciu? To aj ľudia kupujú? Nechcel by AB testnúť nejaké nižšie sumy? Ak sa to ovšem nedeje, potom beriem späť a ocitol som sa v hroznej testovacej skupine. :D
 

ajja

Člen

Stohovanie vojenských jednotiek​

Stohovanie jednotiek je dlho očakávaná výborná funkcia. Chvíľu som si na Bete zvykal. Tým, že sa poškodené jednotky rolujú hneď za pozíciou nezranených, sa ostatné jednotky odsúvajú doprava, čím sa dostávame tam, kde sme boli pred vylepšením. Bolo by lepšie, ak by sa poškodené jednotky ukladali na konci radu, alebo sa dalo vypnúť ich zobrazenie. Taktiež obrana mesta zavadzia a mala by sa schovať pri normálnom zobrazení, tak ako sa schovajú pri výbere jednotiek PVP.

Druhá požadovaná funkcia je schovanie týchto jednotiek:
- Jednotky s pridelenou rolou obrana mesta, by sa mohli ukázať, len ak je aktívny výber (modré tlačidlo).
- Poškodené jednotky zobrazovať, len ak je zvolená funkcia liečenia, alebo mazania jednotiek.
 

salty

Člen
už je to konečne tu, tak som zvedavý, ako to bude fungovať. škoda je, že Roguni nie sú v prehľade všetkých jednotiek tam, to by bola už úplná bomba.

Inak súhlasím s vyššie spomenutým, že obranná armáda by mohla byť schovaná defaultne.
 

KOFE

Aktívny člen
už je to konečne tu, tak som zvedavý, ako to bude fungovať. škoda je, že Roguni nie sú v prehľade všetkých jednotiek tam, to by bola už úplná bomba.

Inak súhlasím s vyššie spomenutým, že obranná armáda by mohla byť schovaná defaultne.
škoda je, že Roguni nie sú v prehľade všetkých jednotiek tam, to by bola už úplná bomba ???

Inak ten napad, ze by sa poskodene jednotky radili na koniec, alebo by sa dalo vypnut ich zobrazovanie je to, co tomu chyba k dokonalosti.
 

Prílohy

  • IMG_20230515_155132.jpg
    IMG_20230515_155132.jpg
    221,5 KB · Zobrazenia: 7
Naposledy upravené :

Pagy999

Nový člen
v novom zobrazeni jednotiek ak menim ranene za neranene tak by sa mohli ranene presuvat az za vsetky neranene nie za svoje neranene lebo po par vymenach je v tabulke vidiet iba ranene jednotky a straca system noveho zobrazenia ucel
 

salty

Člen
škoda je, že Roguni nie sú v prehľade všetkých jednotiek tam, to by bola už úplná bomba ???

Inak ten napad, ze by sa poskodene jednotky radili na koniec, alebo by sa dalo vypnut ich zobrazovanie je to, co tomu chyba k dokonalosti.
fúúúha, neviem, čo som tým chcel povedať. možno bol dôvod ten, že som si to zapol a dalo mi Všetky éry? Neviem, ale teraz sú v tom náhľade, takže všetko ok :D
 

KOFE

Aktívny člen
fúúúha, neviem, čo som tým chcel povedať. možno bol dôvod ten, že som si to zapol a dalo mi Všetky éry? Neviem, ale teraz sú v tom náhľade, takže všetko ok :D
No ak mas bambilion jednotiek z bambilionu er, je mozne ze kudlaci su na konci. Tie univerzalne jednotky ako kudla, bubon, farebnaci sa vzdy radia na koniec.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Poteším vás, vyššie spomenuté schovanie jednotiek a podobne, je žiadané aj v iných komunitách - vývojári už pracujú na ďalšom vylepšovaní tejto funkcie.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Skladacie okno úloh a odmeny za denné prihlasovanie hodnotím veľmi pozitívne. Čo sa týka vylepšenia lišty posilnení na mobilnej verzii tak to beriem ako informačný údaj , ktorý mi ani nechýba ak by tam aj nebol. Skôr to pomôže hráčom čo hrajú FoE na počítači.
 

Labrus

Nový člen
Zdravím. Po aktualizácii zmyzlo na mob.zariadeni, zo zobrazenia CB sťaženie sektorov po kliknutí na info... Toto boli užitočné a veľmi vítané.a pri prehľade hráčov cechu zmyzlo sťaženie hráčov? Prečo ? Toto bola tiež vítaná funkcia, aspoň sa videlo ako hráči sú aktívny v rámci cechu. Verím že to je len chyba a bude to navrátene.
 

KOFE

Aktívny člen
Zdravím. Po aktualizácii zmyzlo na mob.zariadeni, zo zobrazenia CB sťaženie sektorov po kliknutí na info... Toto boli užitočné a veľmi vítané.a pri prehľade hráčov cechu zmyzlo sťaženie hráčov? Prečo ? Toto bola tiež vítaná funkcia, aspoň sa videlo ako hráči sú aktívny v rámci cechu. Verím že to je len chyba a bude to navrátene.
Stacilo by pozret posledne aktivne vlakna na fore. https://forum.sk.forgeofempires.com/index.php?threads/zobrazenie-stazenia-v-cb.4766/post-26679
 
Hore