Výsledky vyhľadávania

  1. Zvýšenie maximálneho počtu bodov k dispozícii

    Navrhujem zvýšiť maximálny počet bodov k dispozícii zo 100 na 1000 alebo aspoň toľko, koľko môže hrač potenciálne vyzbierať svojou produkciou na 1 zber. Dôvod je ten, že ak hráč zbiera viac ako 100 bodov, tak musí zber prerušiť, (vymyslieť kde dá body, napr. hľadať vhodnú VB u susedov) dať...
  2. Preposlané Prispievanie presného počtu BV do VB

    Navrhujem aby sa dalo pri prispievaní do VB zadať presný počet bodov, koľko by hráč chcel pridať naraz. Keď by som chcel vložiť niekde viac bodov (niekoľko tisíc), napr. 4000, tak by som aktuálne potreboval stlačil 400x pridanie 10 bodov, čo je veľmi pomalé, nepraktické a ak by som to chcel...
  3. Zostávajúci čas 4. ťahu pri vyjednávaní v CE

    Navrhujem aby bol zostávajúci čas na bonus 4. ťahu z krčmy zobrazený niekde priamo v rozhraní určenom na samotné vyjednávanie v CE. Teraz iba vidím zeleným počet pokusov pokým mám tento bonus aktívny ale pre mňa osobne by bolo veľmi užitočné vedieť aj kedy mi končí priamo tam.
  4. Filtre v prehľade VB v Globálnom rebríčku

    Navrhujem pridať do Globálneho rebríčku do časti Veľkolepé budovy (VB) filtre na typ VB a výber podľa sociálnych skupín v hre (susedia, cech, priatelia a ostatní) a to spôsobom checkboxov, čiže aby bolo možné vybrať napr. zároveň susedov a priateľov. V hre je už jeden zoznam VB, ale ten je iba...
  5. Novinky v hlavnom menu

    Ahojte, navrhujem aby novinky boli v hlavnom menu pri sociálnej lište, kde je stavba, výskum, mapa, správy atď.. Asi je jasné, že v hlavnom menu by mali byť najviac používane časti hry, aby sa k ním dalo pristupovať čo najrýchlejšie, a jedna z nich, ktorá mi tam chýba, je prehľad noviniek...
  6. Uplatnenie posilnenia produkcie mincí a zásob aj pre VB

    Návrh: Uplatnenie posilnenia produkcie mincí a zásob aj pre VB. Dôvod: Je jednoduchý - aktuálne bonusy VB pre produkciu mincí a zásob sú tak malé, až sú smiešne resp. aspoň ja osobne to beriem, ako keby daná VB mi nedávala 2 bonusy (z čoho je 1 na produkciu mincí alebo zásob) ale v podstate 1...
  7. Trhovisko s bodmi do VB

    Návrh: Trhovisko s bodmi do VB. Úvod, dôvod a zmysel: Ako mnohí poznajú, tak veľa krát sa spamuje chat s tým, že ľudia chcú vymieňať body do VB, či už jednorazovo alebo dlhodobo. Je to v prípadoch, keď sa chcú vymieňať body na tom istom svete, ale aj medzi svetmi. Častokrát chceme urýchliť...
  8. Počet použití pre balíky bodov výskumu

    Návrh: Možnosť zvoliť ľubovoľný počet použití balíkov výskumu a s tým aj zvýšiť maximum bodov k dispozícii na 1000. Určite to mnohí poznajú, keď chcú použiť naraz väčšie množstvo bodov, či už z inventára alebo priamo pri prispievaní do VB, a musia pracne vyklikávať množstvo balíkov na to aby...
  9. Trhovisko - výber tovaru

    Návrh sa týka 2 nových vecí, ktoré spolu kooperujú. Možnosť voľby tovaru (ako pre "Vaše ponuky" (PONUKA), tak aj pre "Vaše potreby" (POTREBA)) prostredníctvom kliknutia na daný tovar v spodnom zozname, rovnako ako to ide v CE v prípade prispievania. To, či sa jedna o výber tovaru pre PONUKU...
  10. CE - plániky VB - odomknutie úrovne - nezobrazenie VB

    Svet - Brisgard; Typ prehliadača a jeho verzia - 1.100.2754e47766 (03.05.2017 10:48), sk2, sk_SK, WIN 25,0,0,171, Windows 7, MSIE 11.0, 1920x985, DirectX9 (336 MB VRAM) Prehľad chyby - Jedná sa o chybu nezobrazovania plánikov VB. Keďže táto chyba už bola hlásená a bola potvrdená ako opravená...
  11. Opravené Príbehová úloha - Dynamit diktátora

    Prehľad chyby - zlý preklad. Princezná Myciena píše: "Som presvedčený, ...", Ukážka Naliehavosť - keďže je to len zlý preklad a je to príbehová úloha a teda ju po splnení už nevidno, tak veľmi malá, Zhrnutie - takýto preklad v mužskom rode pre princeznú Mycienu a aj pre Greva Darn som videl už...
  12. Opravené Oznamy o VB v histórii udalostí

    Je to len drobnosť, ktorá sa týka formulácie oznamu o dosiahnutí novej úrovne VB v histórii udalostí. Veta "Dosiahli ste sa na 6. miesto." by mohla byť napr. "Dosiahli ste 6. miesto." alebo "Dostali ste sa na 6. miesto.". A 1. veta tiež nie je najšťastnejšia kvôli formulácii, ktorá by možno...
  13. Hostinec - nezobrazovanie bonusov

    Ide o špeciálny prípad, keď sa preklikne na ktorúkoľvek sekciu bonusov (napr. Obrus) a prejde sa myšou nad nejaký z nich. V takom prípade je všetko v poriadku. Ak sa však klikne znova na tú istú sekciu (znovu Obrus), tak sa po opätovnom prechádzaní myšou už bonusy nezobrazujú. Skúšané a...
Hore