Diskusia Diskusia o nových verziách hry

DeletedUser6900

Hosť
Ja mám jeden nápad na vylepšenie Cechových bojov. Mali by ste do nich zapracovať možnosť, aby členovia cechu videli, kto bojuje v sektoroch na mape. Mám na mysli tú možnosť, aby videli len členov vlastného cechu. Nejde mi o sledovanie aktivít druhých cechov, to mi je na dve veci :) Len o to, aby napríklad vedenie cechu vedelo, ktorý hráč z cechu útočí v sektore, kde nemá čo robiť, niektorý členovia to zneužívajú a útočia na slabšie sektory, len aby nazbierali útoky a vyjednávania do cechového rebríčka :)
 

Lord Lukas II

Nový člen
Ahojte písal som na návrhy a nápady ale aby som mal istotu prepošlem správu aj sem dúfam, že to nebude vadiť :)

Od aktualizacie 1.168 sa "vylepšilo" vyjednávanie v CE a bojoch spôsobom že pri konkrétnej postave ak už bol tovar použitý zobrazí sa ako šedý za účelom neutrácania rovnakého tovaru na jednej pozícii ale stal sa opak a to taký, že sa stratila prehladnosť vo vyjednávaní. Riešili sme to v cechu a jednohlasne sme sa zhodli že síce sme občas použili rovnaký tovar 2x ale mali sme aspoň prehlad v tom čo robíme teraz už je to o to zložitejšie a míňanie tovaru na vyjednávanie sa ešte viac zhoršilo. Je nejaká možnosť, že by sa niektorá z nasledujúcich aktualizácii vrátila na pôvodný spôsob vyjednávania ?
 

Muche

Nový člen
Možný kompromis by mohol byť nezobrazovať ho šedý, ale inou, novou, farbou (možno hnedou - na polceste medzi žltou a šedou?).
 

Danober

Aktívny člen
Obmedzenie vyberu tovaru bolo matuce, uznavam. Ale ked som upravil svoj sposob vyjednavania tak sa mi to naopak zda vyhodou. Obcas sa pozastavim nad tym ze nemam vsetky moznosti, ale uplne za nevyhodu to nepokladam.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Je nejaká možnosť, že by sa niektorá z nasledujúcich aktualizácii vrátila na pôvodný spôsob vyjednávania ?

Spätnú väzbu som k tomuto už preposielal. Niektorým sa to takto páči, niektorým zase nie. Čo sa týka návratu pôvodného spôsobu, možné je všetko, ale toto by som povedal, že je to už nepravdepodobné, to by musela byť asi nejaká veľká chyba alebo nátlak hráčov. Páčila by sa mi úprava tej šedej farby.
 

Toldi

Nový člen
Online status? Je možnosť vidieť kedy bol hráč naposledy online? Pomohlo by to pri prispievaní do VB. Vypisovať každému správu a čakať na odpoveď ma nie vždy baví.

Zobrazenie éry v ktorej je hráč, mohlo by to byt zobrazene pri cechu
 

Danober

Aktívny člen
Stačí šedú vymeniť za svetlomodru a bude to lepšie myslím
stale mi to vrta v hlave a stracam v tom logiku. vyvojari ulahcili vyjednavanie tym, ze uz nemozes pouzit tovar, ktory si v danom poli pouzil, (seda = disabled) ak ho uz nemozem pouzit, tak na co mu davat inu farbu?
Ina farba (napriklad modra) by znamenala ze tu uz kliknut nan nemozem ale inde ano? ak sa rozhodne tam pridat este nejaku dalsiu kombinaciu (farbu) tak to nasledne bude "velmi prehladne" :)
 

Danober

Aktívny člen
Zase dalsia aktualizacia a zrusenie 100 bodoveho limitu na liste nikde :eek: S kazdou novou verziou na to cakam.
Myslite ze keby sme to nahlasili ako chybu tak to bude opravene? :D
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Nebude, lebo to nie je chyba. Nečakaj na to, ber to proste tak, že ak sa niekedy tento návrh prejaví v hre, tak fajn a ak nie, tak sa nedá nič robiť. To vlastne platí pre všetky herné návrhy, realizácia trvá dlho a nie všetky návrhy z herných fór sa aj objavia v hre.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
K čomu dva dni po sebe sú vydané dve aktualizácie. To kto má stále aktualizovať. Včerajší balík 90 MB, dnešný 90 MB, čakám že ešte z hry vybehne 50 MB. A 5 dní dozadu 30 MB. Za týždeň je ten súčet priveľký. A v podstate nič nové.
 

Danober

Aktívny člen
Nebude, lebo to nie je chyba. Nečakaj na to, ber to proste tak, že ak sa niekedy tento návrh prejaví v hre, tak fajn a ak nie, tak sa nedá nič robiť. To vlastne platí pre všetky herné návrhy, realizácia trvá dlho a nie všetky návrhy z herných fór sa aj objavia v hre.
To je samozrejme :) to bol vtip:cool:
 

Toldi

Nový člen
Online status? Je možnosť vidieť kedy bol hráč naposledy online? Pomohlo by to pri prispievaní do VB. Vypisovať každému správu a čakať na odpoveď ma nie vždy baví.

Zobrazenie éry v ktorej je hráč, mohlo by to byt zobrazene pri cechu
Poprosím o spätnú väzbu.
 

Muche

Nový člen
Vedenie cechu má možnosť vidieť aktivitu členov, ale len obmedzene - v troch kategóriách: aktívny v poslených 2 dňoch, neaktívny posledné 2 dni, neaktívny viac ako 7 dní.
Éra hráča sa dá zistiť navštívením jeho mesta a zistením éry radnice.

Samorejme, priestor pre zlepšenie tu je.
 

DeletedUser5844

Hosť
Vedeli by ste mi pomoc stale mi vypisuje po 1-2 minutach Prepáčte vaša sekvencia vypršala. Prihlaste sa prosím znova.
 

Toldi

Nový člen
Vedenie cechu má možnosť vidieť aktivitu členov, ale len obmedzene - v troch kategóriách: aktívny v poslených 2 dňoch, neaktívny posledné 2 dni, neaktívny viac ako 7 dní.
Éra hráča sa dá zistiť navštívením jeho mesta a zistením éry radnice.

Samorejme, priestor pre zlepšenie tu je.
Ale potreboval by som zistiť aktivitu aj hráčov, ktorý nie sú v spoločnom cechu. Zisťovať éru hráča navštívením jeho mesta je zdĺhavé keď chceš s dynamic tower motivovať potrebnú éru.

edit: Bolo by možné pridať ku VB funkciu povolenie prispievania BV inými hráčmi? Ide mi o to, že sa mi často stáva že nejaký chytrák mi uzavrie VB pred tým ako mám naplánovaný zber.
 
Naposledy upravené :

Muche

Nový člen
Zisťovať éru hráča navštívením jeho mesta je zdĺhavé keď chceš s dynamic tower motivovať potrebnú éru.
Ak chceš mať istotu, že motivovaním získaš tovar tej-ktorej doby, tak znalosť doby hráča nestačí. Nie je zriedkavé vidieť aj u hráča vo Virtuálnej budúcnosti/Kozmickom veku Mars zopár kováčov z Bronzovej doby, najmä počas udalostí na splnenie úloh. Náhodným motivovaním môžeš získať bronzový tovar a nie virtuálny/Marsovský.
Na isto je jedine mesto navštíviť a cieľovú budovu ručne vybrať.
 

Rhando

Aktívny člen
Aktualizovali sme práva pre staviteľov a dôstojníkov v cechu, aby reflektovali nadchádzajúce zmeny.

Vie sa aj aké konkrétne zmeny to majú byť? Lebo na wiki som našiel len že sa pridajú úrovne na Soche Cti, z 5 na 8.
 
Hore