Diskusia Diskusia o nových verziách hry

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ak sa niečo nezmení, tak budete môcť novú dobu hrať už v tomto mesiaci :)
 

DeletedUser6733

Hosť
Po poslednej aktualizácii už niekoľko dní neviem hru spustiť na mobilnom zariadení, pri spustení hry je odkaz na Google Play kde už aktualizáciu nesťahuje vôbec, už som skúsil aj reštart mobilu ale nepomohlo. Čo by som mohol ešte vyskúšať aby som vedel hru spustiť ?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Po poslednej aktualizácii už niekoľko dní neviem hru spustiť na mobilnom zariadení, pri spustení hry je odkaz na Google Play kde už aktualizáciu nesťahuje vôbec, už som skúsil aj reštart mobilu ale nepomohlo. Čo by som mohol ešte vyskúšať aby som vedel hru spustiť ?

Vyskúšaj aplikáciu kompletne odinštalovať (zmazať aj všetky údaje o aplikácii) a potom ju opäť nainštalovať cez Google Play, zvyčajne to hráčom pri takýchto problémoch pomôže. Predtým sa uisti, že si pamätáš svoje prihlasovacie údaje.
 

DeletedUser6733

Hosť
Hru som odinštaloval ale z Google Play už sa to nedá stiahnúť, len sa to točí dookola ale sťahovať ani nezačne.
 

DeletedUser6257

Hosť
O aký nový úspech za úspešné viacnásobné dokončenie kultúrnej usadlosti Staroveký Egypt ide?
 

TikoP

Člen
Včera prebiehala aktualizácia hry a od tej doby sa autíčka i postavičky zastavujú a stoja na mieste. Mohli by ste sa nato pozrieť? Vopred Vám ďakujem.
 

Leo Nádherný 5

Nový člen
Po poslednej aktualizacii.. predpokladam 1.180.15... sa nejak pokazilo to ze ked si zmenim obrannu armadu tak to nedrzi a ked sa nato pozriem znova tak to nieje vymenene.... ako keby som sa toho ani nedotkol... to iste aj v CB... vymenim si unavenu armadu... mrknem na druhy sektor a pic... armada zase povodna z predchadzajuceho battlu ... prosim o co najrychlejsiu opravu... niesom schopny tym padom si vymenit obrannu armu v meste...a stale mi ju prebiju susedia
Dikes
 

DeletedUser6644

Hosť
Blau pls info: po minulo tyzdnovej aktual. neblika obalka prijatych sprav na pc, mobil ide. Je to zamer alebo chyba a cakame na opravu?
 

Trumpeta

Nový člen
Vyskúšaj aplikáciu kompletne odinštalovať (zmazať aj všetky údaje o aplikácii) a potom ju opäť nainštalovať cez Google Play, zvyčajne to hráčom pri takýchto problémoch pomôže. Predtým sa uisti, že si pamätáš svoje prihlasovacie údaje.
Ahojte, mne tiež nepomohlo ani odinštalovať hru. Na google play, pri ikonke FOE, vidím zámku. Nepomohlo ani zresetovanie hernej prezývky
 
Naposledy upravené :

GamerMiki30

Aktívny člen
Nemal by náhodou po dokončení výroby nad loďou, či prístavom svietiť výkričník? Hrám momentálne japoncov a ten výkričník tam po aktualizacii nesvieti. Neviem teraz či je to chyba alebo to mali v pláne vyvojari bez upozornenia.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Nemal by náhodou po dokončení výroby nad loďou, či prístavom svietiť výkričník? Hrám momentálne japoncov a ten výkričník tam po aktualizacii nesvieti. Neviem teraz či je to chyba alebo to mali v pláne vyvojari bez upozornenia.

Je to chyba, malo by to byť opravené v nadchádzajúcej aktualizácii.
 
Hore